Rapor Listesi

Bu ekran üzerinden Mali, Ticari Raporlar, Hesap Hareket Dökümü, Amortisman Raporu ve Durum Raporu ekranlarından indirilecek olan raporların takibi yapılmaktadır. Bu ekranlar üzerinden oluşturulmak istenen raporların hazırlanma süresi 60 saniyeyi geçiyorsa ilgili rapor hazır olduğunda Raporlar Listesi ekranında listelenecektir. 60 saniyeyi geçmeyen raporlar rapor ekranında listelenmektedir.

Oluşturulan raporlar kullanıcı bazlıdır. Yalnızca merkez şube kullanıcı oluşturulan tüm raporları bu listede görüntüleyebilmektedir.

Listeleme ekranında Rapor Türü alanında rapor bilgisi, Açıklama alanında oluşturulan rapora ait filtreleme bilgileri, Oluşturulma Tarihi alanında raporun çekildiği tarih, Rapor Durumu alanında raporun indirilmeye hazır olup olmadığı bilgisi, Şube alanında ise raporun hangi şube için çekildiği bilgisi getirilmektedir.

../../_images/reportlist.png

Rapor Durumu: Oluşturuluyor ise İşlemler arasında herhangi bir işlem butonu görüntülenmemektedir.

Rapor Durumu: Hazır ise İşlemler arasında Sil ve Excel İndir butonları görüntülenecektir. Sil butonu ile rapor veya raporların, rapor listesinden kaldırılması sağlanmaktadır. Excel İndir butonu ile ilgili raporun excel ile dışarı aktarılması sağlanmaktadır.